SUCHÉ KRMIVO
Krmivo vhodné pre rekreačných a športových psov a šteniatka

MaxiDog 


Produkty MaxiDog sú špeciálne vyvinuté, multifunkčné druhy krmiva pre všetkých psov každého veku a každej rasy. Sú vhodné pre rekreačných a športových psov a taktiež šteniatka a dospelých psov.


  • šetrná príprava prostredníctvom výroby za studena
  • použité mäso preukazuje kvalitu ľudských produktov
  • všetky produkty sú prírodné a bez použitia genetickej manipulácie
  • vyvinuté bez pokusov na zvieratách


MaxiDog Olymp

(To najlepšie čo môže príroda ponúknuť)

Je prírodný produkt vyrobený najmodernejšou technológiou. Namiešané suroviny sú vylisované za studena a vysušené. Vďaka vysokej energetickej hodnote je krmivo vhodné aj tam, kde sú kladené vysoké nároky , napr. pri chove alebo odchove, taktiež v športovej oblasti, no aj pri veľkom výbehu. Nechajte sa prekvapiť, aký všestranný účinok má Olymp na vaše zviera, a ako ho výborne prijíma. Je vhodný aj pre šteniatka. 

Obsahuje: hovädzie, hydinové a sleďové mäso 43%, celozrnnú ryžu, kukuricu, bylinky, olej z lososa, feniklové semená, riasy, minerálne látky.

3 kg, 10 kg, 20 kg 


MaxiDog Champion

To najlepšie čo môže príroda ponúknuť

Je prírodný produkt vyrobený najmodernejšou technológiou. Namiešané suroviny sú vylisované za studena a vysušené. Trochu ľahšia strava, vhodná na odchov respektíve chov, podobne aj pre zvieratá vo voľnom výbehu, ako aj športové zvieratá. Vhodné aj pre šteniatka. Veľmi dobre znášané, pretože boli vynechané niektoré zložky, ktoré by mohli pôsobiť u niektorých jedincov ako alergény (napr. kukurica).

Obsahuje: hovädzie, hydinové a sleďové mäso 43%, celozrnnú ryžu, bylinky, lososový olej, feniklové semiačka, riasy a minerálne látky. 

3 kg, 10 kg, 20 kg 


MaxiDog Kroket

Viacúčelové krmivo 

Viacúčelové krmivo s optimálnou stráviteľnosťou pre normálne aktívne zvieratá.

Obsahuje: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 50% hovädzie mäso, napučané obilniny, zeleninu, kvasnice, minerálne látky 

3 kg, 10 kg, 20 kg


MaxiDog Athletic

Pre citlivé psy 

Chutné krmivo s hydinovým a jahňacím mäsom a zemiakmi. Ľahká, chutná strava s nízkym obsahom bielkovín, podporuje tvorbu pigmentu v srsti. Bez obsahu hovädzieho mäsa, obilnín a kukurice ako možných alergénov 

Obsahuje: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 30% hydinové mäso, 16% jahňacie mäso,      10% zemiaky, kŕmnu repu, kvasnice, minerálne látky 

3 kg, 7,5 kg, 15 kg 


MaxiDog Wellness 

Bez hovädzieho mäsa a pšenice 

Ideálne krmivo pre psov, ktorý majú problém s trávením mäsa a obilnín. Neobsahuje hovädzie mäso ani pšenicu.

Obsahuje: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 42% hydinové mäso, 6% kŕmnu repu, kukuricu, kvasnice, minerálne látky 

3 kg, 7,5 kg, 15 kgMaxiDog Energy 

Pre psov s vyššou spotrebou energie 

Ideálne krmivo pre psov vo výkonnostnej a športovej záťaži.

Obsahuje: hydinové mäso a mäso z lososa 39 %, kukuricu, ryžu, hydinový tuk, kŕmnu repu, čakanku obyčajnú, minerálne látky.

7,5 kg


MaxiDog Rind Lamm Reis 

Pre staršie psy

Veľmi vhodné krmivo pre starších a citlivých psov s menšou pohybovou aktivitou. Pre psov, ktorí sú odkázaní na ľahšiu stravu.

Obsahuje: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 25% hydinové, 25% jahňacie mäso, 12% ryžové vločky, napučané obilniny, zeleninu, kvasnice, riasy, minerálne látky 

3 kg, 10kg 


MaxiDog Fleischmix 

Pre všetky rasy psov

Krmivo, ktoré sa veľmi dobre hodí na primiešavanie s Maxidog Vit - mokrým krmivom pre dospelé, normálne aktívne psy.

Obsahuje: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 50% hovädzie mäso, napučané obilniny, zeleninu, minerálne látky, riasy.


3 kg, 10 kg, 20 kg


MaxiDog Junior

 Pre dospievajúcich psov 

Vyvážené krmivo na odchov pre šteniatka až do dospelosti, vhodné pre všetky rasy psov.

Obsahuje: hydinové a kačacie mäso, hydinový tuk, ryžu, kukuricu, repné vlákno, kvasnice, minerálne látky.


3 kg, 15 kg
 


Objednajte si naše Produkty

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.